Bllok, Rruga Pjeter Bogdani, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe totale 95 m2 ( 85 m2), me Hipoteke, kati i 8 me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon, parket, orientim Lindje-Jug. Apartamentit i eshte bere nje rikonstruksion total para nje viti e gjysem, tualeti i ri, instalimet elektrike dhe hidraulike te reja, punime gibsi, dritaret cilesore dhe me grila. Pjesa e mobilimit eshte e diskutueshem.

Cmimi i shitjes 190000 euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar shume mire
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Video

Map