Yzberisht, prane KMY, Shitet apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 99.2 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, tualet, depo, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Çmimi i shitjes 72000 Euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • depo
 • Dokumenta te rregullta nga firma
 • Drita
 • E mobiluar
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Vendndodhja