Yzberisht, prane KMY, Shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe totale 102 m² dhe siperfaqe 94.5 m² ne Hipoteke, kati i 2 na pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, kondicioner, 2 tualete, ballkon.

Çmimi i shitjes 99000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Uje

Map