Vasil Shanto, prane KESH-it, shitet apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 121 m2 me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te mire investuar dhe mire administruar. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 tualete me dritare, ballkon, kondicioner.

Jepet me qera 110000 euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar shume mire
  • Kati i 6
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallat egzistues
  • Uje

Map