Rruga Kosovareve, prane Hotel “Dinasty”, shitet apartament 2+1, siperfaqe totale 112.5 m2 dhe siperfaqe e brendshme 101 m2 me Hipoteke, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambient gatimi, 2 tualete, 2 ballkone.

Çmimi i shitjes 135000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Uje

Map