Rruga Ismail Qemali, prane Liceut Artistik, shitet apartament 2+1, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe totale 102.6 m2, dhe siperfaqe e brendshme 92.4 m2 me Hipoteke, kati i 9 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi me vehte, 2 tualete, ku nje tualet eshte me dritare, ballkon, kondicioner ne cdo ambient, vendparkim. Orientim Jug-Lindje. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera, ku mund te blehet dhe per investim.

Çmimi i shitjes 230000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Uje

Map