Rruga Hoxha Tahsim, prane Bar Oslo, Shitet apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 77 m² me Hipoteke, kati 3 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Çmimi i shitjes 82000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Vendndodhja