Rruga Ferit Xhajko, prane Medresese, shitet apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 100 m2 me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor i madh qe lidh 2 dhomat e gjumit me nje ballkon te perbashket te veshur me vetrate, sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, tualet me dritare, kondicioner, dhe e ndricuar me diell. Apartamenti ka orientim Lindje-Juglindje, ne pallat me termoizolim dhe hidroizolim, panel diellor, uje drita 24h.

Çmimi i shitjes 106000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 6
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Pallati i ri
 • panel diellor
 • Tualet
 • Uje

Map