Rruga Elbasanit, prane Parkut Kombetar, shitet super Apartament 2+1, i mobiluar dhe i arreduar ne menyre moderne, siperfaqe totale 108.7 m2, dhe siperfaqe 99 m2 me Hipoteke, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi ku njera eshte e shtruar me moket, sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, tualet, 2 ballkone me pamje panoramike, sistem kondicionimi, orientim jug-lindje. Apartamenti eshte i pajisur me rifinitura cilesore, termoizolim grafiato, i shtruar me parket cilesor, me fasada xhami, dopio xham dhe termike, te cilat krijojne qetesi akustike dhe ruajne temperaturen optimale ne cdo stine.

Çmimi i shitjes 160000 euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Moket
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

  Map