Rruga e Elbasanit, Rrugica e Sales, shitet apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe totale 112.76 m2, dhe siperfaqe e brendshme 102.60 m2 me Hipoteke, kati i 9 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 doma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicionere ne cdo ambient. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera, ku mund te blehet dhe per investim.

Çmimi i shitjes 239000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • I mobiluar shume mire
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim jug-lindje
  • Pallati i ri
  • Uje

Map