Rruga e Elbasanit, perballe Universitetit Luarasi, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, bosh, siperfaqe totale 116 m2, me Hipoteke, kati i 6 me ashensor. Apartamenti organizohet nga koridori, salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell.

Cmimi i shitjes 235000 euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Bosh
  • Drita
  • Kati i 6
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Uje

Map