Rruga e Dibres, prane Medresese, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe totale 82 m² dhe siperfaqe e brendshme 75 m², kati i 4 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon dhe tarrace te shfrytezueshme.

Çmimi i shitjes 67000 euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • I mobiluar shume mire
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Vendndodhja