Rruga Bardhyl, prane farmacise nr.10, Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 63 m² me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. I pershtatshem dhe per biznes.

Çmimi i shitjes 150000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Bosh
 • Drita
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Vendndodhja