Qender, prane Toptani Center, Shitet apartament 2+1, bosh, siperfaqe 102 m² Proces Hipotekimi, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, dhe garazh 18 m² me cmim 1200 euro/m².

Çmimi i shitjes 165000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • garazh
  • Kati i 2
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Proces hipotekimi
  • Uje

Vendndodhja