Qender, Rruga Bardhok Biba, prane Aleances Franceze, shitet super apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 106 m2 me Hipoteke, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti orgnizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi dhe salle ngrenie sebashku, 2 tualete, 2 ballkone me pamje panoramike, kondicioner.

Çmimi i shitjes 174900 Euro, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • Drita
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallat te ri
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Uje

Map