Porcelani, Rruga Xhanfize Keko, prane Oxhakut, shitet Apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 100 m2 me Hipoteke, kati i 5 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me kubature te rregullt, orientim veri-juglindje-jugperendim,

Çmimi i shitjes 90000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • kati i 5
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Orientim me diell
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Map