Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, tek Rezidenca Porcelani3 , Shitet apartament 2+1, siperfaqe 116.2 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 7 banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizoeht nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. Pallati eshte ne ndertim dhe punimet perfundojne ne Qershor 2024. Orientimi veri perendim.

Çmimi i shitjes 151000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Dokumenta te rregullta nga firma
  • kati i 7
  • Ndertim e siper
  • Pallati i ri
  • Tualet

    Map