Misto Mame, Rruga Thoma Koxhaj, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe totale 100 m2 dhe siperfaqe e brendshme 88 m2 me Hipoteke, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.

Çmimi i shitjes 79000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Map