Liqeni i thate, Rruga Hamdi Sina, Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe totale 95.4 m2, me hipoteke, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket. Apartamenti disponon dhe 1 vendparkim me cmim ekstra.

Cmimi i shitjes 200000 euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map