Komuna Parisit, prane Kompleksit Dinamo, shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 128 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket. Disponon dhe 2 poste garazhi nga 16 m2 secila me cmim ekstra.

Çmimi i shitjes 175000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • 2 vendparkimi
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje

  Map