Fresku, Rruga Shefqet Kuka, prane njesise Administrative nr.12, shitet apartament 2+1, i mobiluar me kushte bashkekohore, siperfaqe totale 122 m² dhe siperfaqe e brendshme 99.1 m² me Hipoteke, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, sallon ndenje, mini studio, ambient gatimi me vehte me siperfaqe 46 m², 2 dhoma gjumi, kondicioner, tualet, 2 ballkone, verande, orientimi veri-jug.

Çmimi i shitjes 90000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Ballkone
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • kati i 5
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Tualet
 • Uje
 • verande

  Vendndodhja