Fakulteti Ekonomik, Rruga Gramoz Pashko, prane Market Ana, Shitet apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe totale 94 m² dhe siperfaqe e brendshme 84 m² me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon qe lidh dhomat, orientim me diell.

Çmimi i shitjes 90000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Kati i 6
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Me hipoteke
  • Pallati i ri
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Uje

Map