Bulevardi Gjergj Fishta, afer ish Ekspozites, Shitet apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 76 m² me Hipoteke, kati i pare pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 50 m² verande. I pershtatshem dhe per biznes.

Çmimi i shitjes 152000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Me hipoteke
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje
  • verande

Map