Bllok, Sheshi Willson, prane Postes nr.8, shitet Apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 106 m2 me Hipoteke, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor qe lidh te gjitha ambientet, sallon ndenje dhe ambient gatimi sebashku, 2 dhoma gjumi, kend studimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe i pajisur me kondicioner.

Çmimi i shitjes 159000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • kati i 5
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje

Map