Bllok, Rruga Perlat Rexhepi, shitet Apartament 2+1, i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 120 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi te shtrura me parket, sallon ndenje, ambient gatimi sebashku me ambientin e ngrenies, 2 tualete, kondicioner, ballkon.

Çmimi i shitjes 144000 Euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • I rikonstruktuar
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallat egzistues
 • Parket
 • Uje

Map