Bllok, Rruga Ismail Qemali, shitet apartament 2+1, aktualisht funksionon si Zyre, me siperfaqe 68.4 m2 me dokumentacion te rregullt Hipotekor, kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti ndodhet thuajse buze rruge, dhe ofron mundesi te mire reklamimi per nga zona ku ndodhet. organizohet nga 2 dhoma, sallon te bollshem, tualet me dritare, kondicioner, ballkon.

Çmimi i shitjes 120000 euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Bosh
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 2
  • Me hipoteke
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Map