Astir, prane Bar Artisti, shitet apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 100 m2, me Hipoteke, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, alloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, kondicioner dhe i shtruar me parket.

Cmimi i shitjes 100.000 euro.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kati i 2
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Me hipoteke
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

Map