Ali Demi, prane Shkolles 1-Maji, shitet apartament 2+1, i mobiluar dhe totalisht i rikonstruktuar, siperfaqe 65.8 m2 me Hipoteke, kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon.

Çmimi i shitjes 65000 Euro.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 3
  • Me hipoteke
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja