21-Dhjetori, Rezidenca Alba, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 129 m², kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete me dritare, kondicioner, ballkon, verande me siperfaqe 28 m², dhe i shtruar i gjithi me parket. Kusht 2 muaj qera dhe nje garanci. Lirohet ne date 15 Qershor

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • kati i 5
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje
 • verande

Vendndodhja