Zona e Liqenit, Rruga Peti, jepet me qera super apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 100 m2, kati i 3 me ashensor, apartamenti organizohet nga salloni i bollshem dhe ambjenti i gatimit, koridori, 2 dhoma gjumi, kondicioner ne cdo ambjent, tualet me dritare, depo, ballkon.
Zona te ofron, gjelberim, qetesi, pamje fantastike te liqenit dhe malit te Dajtit.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 3 Kondicionere
 • Ashensore
 • Ballkon
 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • I mobiluar shume mire
 • Internet
 • Kati i 3
 • Orientim me diell
 • Pallat te ri
 • Uje

Vendndodhja