Rruga Xhanfize Keko, prane Bar Artist, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 90 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, ballkon, dhe i shtruar i gjithi me parket. Lirohet ne dt 01 Shtator

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja