Rruga Kosovareve, prane Hotel Dinasty, jepet me qera apartament 2+1, totalisht i mobiluar me kushte bashkekohore dhe i pa banuar me pare, siperfaqe 90 m2, kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner ne cdo ambient, ballkon.

Jepet me qera 900 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 3 Kondicionere
  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map