Rruga Irfan Tomini, ish-Stacioni i fundit i Tiranes Re, jepet me qera apartament 2+1, me nje mobilim modern, siperfaqe 75m², kati i 2 ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i mire investuar, me mobilim dhe arredim modern, si dhe i shtruar i gjithi me parket. Posedon 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, korridor, tualet, ballkon, kondicioner.

Jepet me qera 500 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Sistem qendror ngrohje
  • Tualet
  • Uje

Video

Map