Rruga Gramoz Pashko, prane bar Amos, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 100 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Ballkon
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Vendndodhja