Rruga Elbasanit, prane Parkut Kombetar, jepet me qera super Apartament 2+1, i mobiluar dhe i arreduar ne menyre moderne, siperfaqe 108.7 m2, kati i 8 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi ku njera eshte e shtruar me moket, sallon ndenje sebashku me ambientin e gatimit, tualet, 2 ballkone me pamje panoramike, sistem kondicionimi, orientim jug-lindje. Apartamenti eshte i pajisur me rifinitura cilesore, termoizolim grafiato, i shtruar me parket cilesor, me fasada xhami, dopio xham dhe termike, te cilat krijojne qetesi akustike dhe ruajne temperaturen optimale ne cdo stine.

Jepet me qera 650 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • Ballkon me pamje panoramike
 • Drita
 • Fasade Xhami
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Moket
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Tualet
 • Uje

  Map