Rruga e Kavajes, Kompleksi Golden Park, prane Spitalit Amerikan 3, jepet me qera super apartament 2+1, siperfaqe 95 m2, kati 6 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me cdo gje te re dhe teper cilesore me markat me te njohura si : Smeg, AEG, LG, Daikin, Scheinder ….. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone, kondicioner dhe i shtruar me parket.

Jepet me qera 750 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 6
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Orientim me diell
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map