Rruga Asim Vokshi, Kompleksi Panorama, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 115 m², kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 800 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Drita
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • kati i 4
 • Kati i 6
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje

Vendndodhja