Qender, prane Shallvareve dhe Taiwanit, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 75 m2, kati i 4 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina dhe ambjeni i ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, kondicioner, ballkon, orientim me diell.

Jepet me qera 600 euro ne muaj, i diskutueshem.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Kondicioner
  • Orientim me diell
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Map