Qender, Rruga Bardhok Biba, prane Hotel Arber, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 96 m², kati i pare ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, garderobe, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket, garazh me qepen.

Jepet me qera 800 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja