Ne fund te Rruges 5-Maji, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 90 m², kati i 5 (i fundit) ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 42000 Lek ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 5
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja