Myslym Shyri, prane ish Ekspozites, jepet me qera apartament 2+1, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 75 m2, kati i 2 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet me dritare, kondicioner, ballkon, orientim me diell, dhe i shtruar i gjithi me parket. Jepet edhe per zyra.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Pjeserisht i mobiluar
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja