Liqeni, Rruga Eduard Mano, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 115 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare), kondicioner, parket, 2 ballkone, orientim me diell. Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi.

Jepet me qera 750 euro.

Të dhëna të tjera

 • 1 vend parkimi.
 • 2 Ballkone
 • 2 Tualete
 • I mobiluar ne menyre bashkekohore
 • Kati i 3
 • Kondicioner
 • Me ashensor
 • Orientim me diell
 • Pallati i ri
 • Parket
 • Uje

Map