Kopshti Botanik, prane Xhamise, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar ne menyre luksoze, siperfaqe totale 125 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, dhome gjumi matrimoniale me garderrobe, dhome gjumi me 2 krevate tek, 2 tualete me ngrohje poshte pllakave, sistem kondicionimi, parket druri, ballkon, i investuar ne detaje. Apartamenti ndodhet ne nje zone me qetesi absolute dhe ajer te paster.

Jepet me qera 1000 euro ne muaj bruto.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • 2 Tualete
  • garderrobe
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Map