Kopeshti Zoologjik, Rruga Peti, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar shume mire, siperfaqe 105 m2, kati i 3 ne pallat te ri. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje sebashku me kuzhinen, tualet, ballkon, kondicioner. Apartamenti te ofron nje pamje fantastike nga Liqeni, si dhe mundesi te mire vendparkimi pasi posedon garazhd. Lirohet ne dt 22 Qershor

Jepet me qera 400 Euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon me pamje panoramike
  • Drita
  • I mobiluar ne menyre bashkekohore
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja