Komuna Parisit, prane Kristal Center, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 100 m², kati i 4 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet ng korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone. Kusht 2 muaj qera dhe nje garanci.

Jepet me qera 400 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • Drita
  • E mobiluar
  • kati i 4
  • Pallati i ri
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja