Kodra Diellit, Rruga Bill Klinton, Kompleksi Nova Construction, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 86 m², kati i dyte ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 1
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Vendndodhja