Kodra Diellit, prane Eleonor, dhe Minibashkise nr.13, jepet me qera apartament 2+1, e mobiluar, siperfaqe 110 m², kati i 3 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, 2 ballkone, depo, kondicioner.

Jepet me qera 430 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • Drita
  • E mobiluar
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Uje

Vendndodhja