Garda, prane Liqenit te Tiranes, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 90 m², kati i 3 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 tualete, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 450 euro e muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Tualete
  • Drita
  • I rikonstruktuar
  • Kati i 3
  • Kondicioner
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Uje

Vendndodhja