Brryli, përballe Maternitetit të ri, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar shume mire, sipërfaqe 100 m², kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambiet gatimi, tualet, 2 ballkone, kondicioner ne cdo ambient, dhe i shtruar i gjithi me parket. Apartamenti jepet i mobiluar pervec pikturave dhe tv ne dhomen e gjumit.

Jepet me qera 500 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • 2 Ballkone
  • Drita
  • I mobiluar shume mire
  • Kati i 2
  • Kondicioner
  • Me ashensor
  • Pallati i ri
  • Parket
  • Uje

Vendndodhja