Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, siperfaqe 74 m², kati i 4 ne pallat te vjeter. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner dhe i shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qera 450 euro ne muaj.

Të dhëna të tjera

  • Ballkon
  • Drita
  • E mobiluar
  • I rikonstruktuar
  • kati i 4
  • Pallat egzistues
  • Parket
  • Tualet
  • Uje

Map